Destek & İletişim Seçenekleri

1Ticket (Destek) Sistemi 
2Uzaktan Yardım Programlarımız 
3İletişim Formlarımız ve Bilgi Bankası

Doğrudan iletişim kurabileceğiniz e-mail adreslerimizden de yanıt alabilirsiniz: info [ @ ] vatanajans.com.tr .

Telefon Desteği

Çalışma Saatleri 9:00 - 18:00
+90 212 909 39 39
+90 850 840 90 90 ( 7 / 24 )

KAYIT OLUN

*

*

*

*

*

*

ŞİFRENİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

*

3D Grafik Tasarım; Dünyaya renk katan bu tasarımlar soyutun ve somutun birleşerek oluşturduğu hayal gücünün dünyasında şekillenir.

Neden 3D Grafik?
  • Profesyonel Modelleme
  • Şık Görsel Dizaynlar
  • Kurumsallığını Net Canlandırma
  • Gerçek Hayatı Ekrana Aktarma

Teknolojinin birleşimi ile beraber yeni bir boyut kazanan bu tasarımlar 3 boyut ile gerçeklik sınırlarını zorlamaktadır. 3D olarak adlandırılan bu tasarımların grafik ile birleşmesi akıl almaz tasarımların ortaya çıkarak hayat bulmasını sağlıyor ve insan hayatına yeni bir ivme kazandırmaktadır. Grafik tasarımların da hayatımız da yer alması ile güzel sanatlar ile buluşan teknoloji büyük gelişimleri ve modernliği beraberinde getirmiştir. Bu güzel sanatların işin içine girmesinin ardından pazarlama işlemleri daha ileri bir düzeye gelerek daha da renkleniş ve çeşitlenmiştir.

Hedef kitleler ve uygun ürünler üzerinde düzenlenen tasarımlar müşterinin ilgisini çekmektedir. Bunun yanında 3D grafik tasarımlar ile muhteşem ve akıl almaz tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Firmamız öncelikli olarak sadece grafik tasarım desteği değil hedef kitlesine uygun araştırmalar yaparak buna göre hareket etmektedir. Bunun ardından uygun 3D Grafik tasarımlar üreterek satışınızı arttırarak gelirinizi ve karınızı arttırmaktadır. Bilgisayar destekli bir program olan 3D grafik tasarım hayatınıza ve satışlarınıza yeni bir boyut kazandıracaktır. Profesyonel ekibimiz ile 3D grafik tasarım desteği ile size ve firmanıza yardımcı olmaktadır.

ÜST